maxresdefault
maxresdefault

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, Barselona’da gerçekleştireceği Mi 10 cep telefonu tanıtımını ertelediğini açıkladı.

Çin’den dünyaya yayılan koronavirüsün etkileri halen devam ediyor. Virüs yüzünden ertelenen dünyanın en büyük mobil teknolojiler fuarı MWC, beraberinde birçok markanın planlarını değiştirmesine neden oldu. Bu markalardan biri de Xiaomi.

Xiaomi Mi 10 global tanıtımını ertelendi

Normalde 24-27 Şubat 2020 tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenmesi planlanan MWC 2020 etkinliği, koronavirüs yüzünden iptal edilmişti. Bu iptal beraberinde bazı markaların yeni ürün tanıtımlarının da ertelenmesine neden oldu. Xiaomi de yeni telefonu Mi 10‘u Barselona’da düzenleyeceği bir etkinlikle tanıtacaktı. Ancak marka MWC‘nin iptal edilmesiyle beraber bu etkinliği de ileri bir tarihe ertelediğini duyurdu.

Teknolojioku’nun da davetli olduğu etkinlik 23 Şubat 2020 tarihinde Barselona‘da gerçekleştirilecekti. Xiaomi tarafından haber merkezimize gönderilen metinde aşağıdaki bilgiler yer alıyor:

Xiaomi olarak, Barcelona’da düzenlenecek olan 2020 World Mobile Congress’in iptal edilmesini anlayışla karşılıyoruz. En önem verdiğimiz konuların başında; çalışanlarımız, ortaklarımız, medyadaki dostlarımız ve misafirlerimizin güvenliği geliyor. Bu kapsamda MWC’nin açılışından bir gün önce yani 23 Şubat olarak planlanan, yeni amiral gemisi ürünümüz Mi 10’un global lasmanını ileri bir tarihe ertelediğimizi belirtmek isteriz.

Konu ile ilgili sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Bu zorlu dönemde bizden desteğini ve ilgisini esirgemeyen tüm fanlarımıza, siz değerli medya dostlarımıza, iş ortaklarımıza ve kullanıcılarımıza şükranlarımızı sunuyor, anlayışınız için hepinize teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz