arama

PUBG’de devrim gibi değişiklik! Helikopter geliyor

PUBG
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından olan PUBG yeni güncellemesiyle birlikte oyuncuları yine memnun edecek gibi. Oyuncular PUBG’de yapılacak yeni güncelleme sonrasında helikopter ile hava saldırısı yapabilecek. Güncelleme sadece mobil versiyon için gelecek.

Çin’deki PUBG Mobile’ın beta sürümü, helikopterleri uçurmanıza ve el bombası ve roketatarları kullanmanıza izin veren yeni bir moda sahip.

PUBG Mobile’ın heyecanı, sezon 8’in yarısına kadar ulaştığımızda devam ediyor. Gelecek sezon birkaç hafta uzaktayken, popüler savaş royası oyununun Çince versiyonu için bir sürü beta güncelleme yayımlandı.

Popüler PUBG Mobile tipster Mr Ghost Gaming sayesinde, oyuna helikopterleri, yepyeni bir BRDM askeri aracını uçurabileceğiniz ve el bombası fırlatıcılarının yanı sıra roketatarları kullanabileceğiniz yeni bazı ilginç eklemelere göz atıyoruz.

Bu yüzden ilk önce yukarıda belirtilen öğelerin tümünü kullanabileceğiniz yepyeni bir mod var. Bu modun tam olarak ne adlandırıldığından emin değiliz ve bunun küresel versiyonda başlatılmaması ihtimali de var. Bununla birlikte, oldukça heyecan verici görünüyor. Bu modda helikopterler var. Evet, etrafta uçabilir ve hatta ekip üyelerinizin gökten insanı avlamak için size katılmasını sağlayabilirsiniz. Tüm araçlar gibi, helikopterleri yok edebilir ve uçakta otururken ateş edebilirsiniz.

Sonra M3E1-A roketatar ve MGL ve M79 el bombası rampaları da dahil olmak üzere bazı yeni silahlar var. Roket fırlatıcı, nasıl ateş ederseniz edin, kilitli hedefi takip edecekleri anlamına gelen honets roketleriyle birlikte gelir. El bombası fırlatıcıları normal bir silah gibi çalışır ve el bombalarını belli bir mesafeye kadar fırlatır. Ek olarak, bu modda mevcut bir RPG de var.

Ardından, zırhlı UAZ’ın yerini alan ve oyun bölgesi çemberi dışında bir parlama çekerek çağrılabilecek yeni bir BRDM askeri aracı var. BRDM, esasen bir tank gibi inşa edilmiştir ve bir ekibin tamamını barındırabilir. Aynı zamanda suda çalışma yeteneğine sahiptir, böylece onu su kütlelerinde kullanabilirsiniz.

Bir oyuncunun bir yeri işaretleyebileceği ve bir hava saldırısı için arayabileceği bir ilave de vardır. Alan haritada kırmızı bölge olarak işaretlenir. Ayrıca, gaz kutuları, ateş ederken patladıklarında bomba olarak kullanılabilir.

Yeni mod, özel silahlar ve araçlar sayesinde daha hareketli görünüyor, ancak bu mod yalnızca Çin’de PUBG Mobile’ın beta sürümünde mevcut. Diyelim ki Tencent, oyunun global versiyonu için özel modu getirsin.

Tüm ayrıntılar için aşağıdaki videoyu izleyin:

 

Reklamlar