arama

Instagram, ‘Takip Ediyor’ etkinlik sekmesini kaldırıyor

maxresdefault
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hepsione Hepsione

Arkadaşlarını izlemek için yeni bir yola ihtiyacın olacak.

Bu hafta başlayarak, Instagram daha az bilinen – daha az bilinen özelliklerinden biri olan daha ünlünün gün batımını başlatacak. İlerlemeye devam ederek, uygulama “Takip Ediyor ” sekmesini kaldırıyor, Buzzfeed News’i rapor ediyor . Bu özelliği bilmiyorsanız, takip ettiğiniz kişilerin yeni beğenilerini ve yorumlarını gösterir. Ayrıca, yayınlarına ekleyebilecekleri yeni hesapları da gösterir. Hesabınız için beğendiğiniz ve yeni takipçilerin gördüğü Instagram’ın arayüzünün aynı bölümü olan kalp sekmesi üzerinden erişilebilir.

Daha da kötüsü, bir çok insan takip eden sekmede arkadaşlarının çıkarları hakkında çok fazla şey öğrendi. Bir yandan, arkadaşlarınızın izlediği tüm harika köpekleri görebilirsiniz . Öte yandan, beğendikleri Instagram Instagram modellerini de görebilirsiniz. İyi bir sahne değildi.

Instagram’dan Vishal Shah, Buzzfeed News’e çok fazla faydalanmadığı için şirketin özelliği kaldırdığını söyledi . Şah internet sitesine “İnsanlar her zaman faaliyetlerinin yüzeye çıktığını bilmiyorlardı” dedi. “Öyleyse, inşa ettiğin kullanım çantasına hizmet etmediği bir durum var, ama aynı zamanda insanların etkinlikleri ortaya çıktığında şaşırmasına neden oluyor.” “Sadelik, itici faktördü” diye eklemeye devam etti.

Instagram ilk defa 2011’de “İzleniyor” u ekledi. Bununla birlikte, yeni hesapları ve fotoğrafları keşfetmenin bir yolu olarak, uygulamanın ” Keşfet ” sekmesi ilginç içerikle yüzleşmede çok daha iyi bir iş çıkardı.

Reklamlar