arama

Hızlı ve Öfkeli 9 Filminin Setinde Yaşanan Korkunç Kaza, Çekimleri Durdurdu

20352428152ce8dc9ad080e01235cc1d5b100552
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hepsione Hepsione

Çekimleri İngiltere’de devam eden Hızlı ve Öfkeli 9’un setinde korkunç bir kaza yaşandı. Edinilen bilgilere göre bir dublör, çekimler sırasında düşerek ağır yaralandı. Talihsiz oyuncunun tedavi süreci devam ediyor.

Hayatımıza 2001 yılında giren ve neredeyse hepimizin bir kaç kez izlediği film efsanesi Hızlı ve Öfkeli’nin 9. filmi için çalışmalar sürüyor. Ancak ortaya çıkan son bilgilere göre sette yaşanan bir kaza, çekimlerin durmasına neden oldu.

Warner Bros’un Londra’da bulunan Leavesden Stüdyoları’nda çekimleri devam eden Hızlı ve Öfkeli 9’un setinde bir dublör, çekimler sırasında düşerek ağır yaralandı. Dün yaşanan olay, film ekibi tarafından da doğrulandı ve çekimlerin durdurulduğu duyuruldu.

Hızlı ve Öfkeli 9 setinde, başrol oyuncusu Vin Diesel’in dublörü (sağdaki) yaklaşık 10 metre yükseklikten yere çakıldı.

Hızlı ve Öfkeli 9 setinde, başrol oyuncusu Vin Diesel’in dublörü (sağdaki) yaklaşık 10 metre yükseklikten yere çakıldı.

Hastane görevlileri tarafından yapılan açıklamalara göre bir oyuncunun sette düştüğü ve ambulans çağırıldığı bildirildi. Stüdyoya kısa bir süre içerisinde ulaşan sağlık görevlileri, oyuncuya yaptıkları ilk müdahalenin ardından oyuncunun hastaneye naklini sağladılar. İlk belirlemelere göre dublör oyuncunun çok ciddi bir kafa travması bulunuyor ve iyileştirilmesi için gerekli olan tedavi uygulanmaya başladı.

Reklamlar