1088292
1088292

14 Şubat Sevgililer günü mesajları ve sözleri yoğun olarak aratılmaya başladı. Sevgilisine en güzel ve anlamlı Sevgililer günü mesajı yollamak isteyen kişiler gönül almanın yollarını arıyor. Eşine ve sevgilisine sürpriz hazırşamak isteyenler ile Sevgililer Günü için hazırlıklarını yapanlar, aldıkları veya alacakları hediyenin yanında romantik bir not yazmak istiyor. Kimileri ise duygu dolu bir mesaj ile sevgilisinin Sevgililer Günü’nü kutmalamak istiyor. En güzel, romantik, uzun, kısa, anlamlı Sevgililer Günü mesajları ve sözleri haberimizde…

Sevgililer günü mesajları ve sözleri yoğun ilgi görüyor. Sevgililer Günü hazırlıklarını tamamlamak isteyenler sevgilisine ya da eşine en özel, romantik sözlerin yer alacağı bir kart hazırlamak istiyor. Sevgilisine duygularını ifade etmek isteyenler en güzel ve romantik mesajları bulmak istiyor. En özel, romantik Sevgililer Günü mesajları arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. İşte 14 Şubat Sevgililer Günü mesajları ve sözleri…
130220201452288105102
130220201452288105102

EN GÜZEL SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum… Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun, benim artık bir gökyüzüm var..

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgilim! Gün bizim günümüz. Kutlu olsun..

Bazı insanların sesinde mutluluk gizli. İşte sen de o insanların en mühimisin benim için aşkım. Sevdiğim sevgililer günün kutlu olsun.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir… Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum…

Aşkım, Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama sevgim hep seninle. Seni çok özledim. Mutlu yıllar.

Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyor mu diye, baksan kaçacak sımsıkı tutsan ölecek. İşte böyle bir şey seni sevmek.

Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi, sen her şeyimsin. Seni çok seviyorum biriciğim, sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sana her baktığımda, hayatımın büyük bir parçası haline geldiğine hala inanamıyorum. Sana bakıyorum ve Tanrı’nın beni ne kadar çok sevdiğini anlıyorum, çünkü bana dünyadaki en güzel armağanı verdi. Seni çok seviyorum sevgilim, Sevgililer Günün kutlu olsun!

130220201454508101895
130220201454508101895

Her sabah uyandığımda kendime, “Böyle birini hak etmek için ne yaptım?” diye soruyorum. Meleğim, Sevgililer Günün kutlu olsun!

Sen benimsin ve ben seninim. Kalbim de hep böyle seninle olacak. Hayatımın geri kalanında senden asla ayrılmayacağıma söz veriyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun karıcığım/kocacığım.

Seni sevmeme izin verdiğin ve karşılığında beni sevdiğin için teşekkür ederim. Benim olduğun için çok şanslıyım. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

“Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.”

“Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.”

“İlk Sevgililer Günümüzü birlikte paylaştığımız için çok heyecanlıyım. Umarım pek çok ilki beraber yaşarız.”

“Sen benim ruh eşimsin ve yardımcımsın, yanımda olduğun için teşekkürler! Seni seviyorum!”

“Belki yanında değilim ama dün de, bugün de, yarın da yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep oradayım! Sevgililer Günümüz kutlu olsun.”

“Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…”

130220201452388108108
130220201452388108108

“Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum.”

“İlk Sevgililer Günümüzü birlikte paylaştığımız için çok heyecanlıyım. Umarım pek çok ilki beraber yaşarız.”

Seni sevmek, hayatın çok daha güzel görünmesini sağlamak için yapılabilecek en kolay şeylerden biri … Seni seviyorum ve seni asla bırakmak istemiyorum. Benim için hayatın olmazsa olmazı sensin. Aşkım, her Sevgililer Günü’nde birlikte olmak dileğiyle…

“Seni görür görmez sen olduğunu biliyordum. Seni seviyorum.”

“Mükemmel yapboz parçaları gibi birbirine uyuyoruz”

“Paylaştığımız küçük şeyler her gün büyülü oluyor.”

“Seni her sevdiğim, sonsuza dek olduğu gibi derinden seviyorum.”

“Aşk bizim gerçek kaderimizdir. Yaşamın anlamını kendimiz bulamıyoruz, yalnız onu başkalarıyla buluruz.”

“Yollar girdi araya, olsaydım şimdi yanında, kondursaydım bir öpücük yanağına, olurdu en güzel hediye o bana….Sevgililer günümüz kutlu olsun.”

“Hayatımın geri kalanında senden asla ayrılmayacağıma söz veriyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun birtanem”

sevgililer gunu kutlama mesaji 809
sevgililer gunu kutlama mesaji 809
Sevgililer Gunu
Sevgililer Gunu
Sevgilid
Sevgilid
Sevgili.
Sevgili.
Sevgili Günü
Sevgili Günü
aşkkalp
aşkkalp
1088298
1088298

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz